Spoty: Wpuszczane

Lampy wpuszczane

Lampy wpuszczane są funkcjonalnym rozwiązaniem do wnętrz, w których przyda się dodatkowe światło, ale nie ma konieczności stawiania na bardzo wyraziste oprawy. Podobne produkty montuje się w suficie w taki sposób, by nie wystawały ponad jego poziom Zobacz, jakie modele lamp wpuszczanych są dostępne w naszej ofercie.

Funkcjonalne rozwiązania do każdego wnętrza

Ogromną zaletą lamp wpuszczanych marki Italux jest fakt, że pozwalają one na zastosowanie w niemal każdej aranżacji, bez względu na jej styl. Jest to dobry wybór do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, industrialnych skandynawskich czy eklektycznych. Takie produkty znajdują swoje zastosowanie nie tylko w prywatnych domach, lecz także obiektach użyteczności publicznej, sklepach i miejscach, w których brakuje oświetlenia punktowego w uniwersalnym wydaniu.

Wiele dostępnych lamp pozwala także na regulowanie i dostosowywanie kąta padania światła do swoich potrzeb. Wszystko za sprawą przekręcanych żarówek, które można skierować w konkretne miejsce.

Lampy wpuszczane w wielu odsłonach

Lampy wpuszczane dostępne w naszym sklepie są dostępne w wielu wersjach. Zazwyczaj są to klasyczne, białe konstrukcje mieszczące jedną żarówkę. Ciekawym rozwiązaniem są też modele w kolorze czarnym oraz produkty łączące w sobie obie te barwy.

Dysponujemy lampami okrągłymi, kwadratowymi i prostokątnymi. Niektóre z nich składają się z nawet kilku źródeł światła i przyjmują formę podłużnych opraw. W naszym sklepie znajdziesz zarówno pojedyncze lampy, jak i takie, które mieszczą w sobie kilkanaście żarówek. Dzięki temu z łatwością dopasujesz odpowiedni produkt do wyposażenia danego wnętrza i własnych potrzeb.