Spoty: Downlighty

Downlighty

Downlighty to bardzo charakterystyczne oświetlenie, które znajduje swoje zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach użyteczności publicznej czy nawet sklepach. Jak sama nazwa mówi, takie lampy rzucają światło w dół, dlatego ich rozmieszczenie powinno być przemyślane. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele modeli eleganckich downlightów, które wkomponujesz w dowolne wnętrze.

Stylowe rozwiązanie do wielu wnętrz

Downlighty sprawdzają się doskonale w nowoczesnych aranżacjach. Z tego powodu często przyjmują one bardzo designerskie formy. Ciekawym rozwiązaniem są produkty przypominające rurki ścięte pod skosem, o różnych barwach na zewnątrz i wewnątrz. Klasykiem są także proste oprawy w kształcie walca, w których znajduje się jedna żarówka.

Takie produkty można dopasować do nowoczesnych wnętrz o różnym charakterze. Komponują się one najlepiej z minimalistycznymi aranżacjami bazującymi na geometrycznych figurach, ale mogą być zastosowane także we wnętrzach industrialnych czy eklektycznych.

Downlighty w wielu odsłonach

Każdy model downlightów z naszej oferty różni się od pozostałych. Niektóre z nich to klasyczne produkty umieszczone w standardowej oprawie w kształcie walca. Inne natomiast obejmują aż dwa, trzy czy nawet cztery źródła światła. Dysponujemy także downlightami, które można dopasowywać do swoich aktualnych potrzeb. Mają one bowiem regulowaną konstrukcję, umożliwiającą delikatne przechylenie żarówki pod określonymi kątami.

Wybierając konkretny produkt, warto zwrócić uwagę na jego design oraz liczbę żarówek. Dzięki temu można dopasować odpowiedni wygląd i ilość światła, jaką daje dany downlight.