Lampy Sufitowe: Wiszące i Żyrandole

Lampy wiszące i żyrandole

Lampy sufitowe znajdują się praktycznie w każdym pomieszczeniu – w sypialniach, kuchniach, salonach, jadalniach czy w restauracjach, salach bankietowych lub hotelach. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie, dlatego obecnie na rynku znaleźć można tysiące modeli wyjątkowych lamp tego typu. Zobacz, jakie oświetlenie wiszące marki Italux wchodzi w skład naszej oferty.

Lampy wiszące i żyrandole w wielu odsłonach

Odpowiednio dopasowana lampa pozwala nie tylko na stworzenie spójnej, eleganckiej aranżacji danego wnętrza, lecz także zapewnia doświetlenie całego pomieszczenia. U nas znajdziesz zarówno produkty pełniące funkcję światła głównego, jak i te, które mogą być stosowane jako lampy ozdobne, poprzez powieszenie np. nad wyspą oddzielającą kuchnię od jadalni.

Poszczególne lampy wiszące różnią się od siebie pod względem wielu aspektów. Najważniejszy jest sam wygląd produktów. Wiele z nich to modele designerskie, które pasują doskonale do nowoczesnych aranżacji bazujących na nietypowych formach i materiałach. W skład aktualnego asortymentu wchodzą zarówno bardzo proste konstrukcje, jak i lampy składające się z wielu elementów tworzących spójną, a zarazem artystyczną całość. Dzięki temu możesz dopasować odpowiedni produkt do wystroju danego wnętrza.

Żyrandole w stylowym wydaniu

Na szczególną uwagę zasługują żyrandole, które stanowią bardzo wyrazisty element całej aranżacji. Odpowiednie dopasowanie takiego produktu do wyposażenia danego wnętrza pozwala na stworzenie wyjątkowego efektu od razu przyciągającego wzrok wszystkich gości. W naszym sklepie znajdziesz żyrandole zdobione kryształami, żarówkami imitującymi świeczki czy asymetryczne konstrukcje stworzone z myślą o nowoczesnych aranżacjach.

Wiele żyrandoli z naszej oferty bazuje na konkretnych formach, dzięki czemu możesz dopasować odpowiedni produkt np. do okrągłego stołu czy kanciastych mebli. Ich uniwersalne kolory pozwalają na wkomponowanie w dowolną aranżację, bez względu na barwę ścian oraz dodatków.

Spójne oświetlenie całego pomieszczenia

Wiele lamp wiszących i żyrandoli marki Italux występuje w kilku wariantach wchodzących w skład tej samej serii. Dzięki temu możesz skompletować spójny zestaw, którego elementy będą pełnić zarówno funkcję oświetlenia głównego, jak i pomocniczego czy dekoracyjnego. Jest to również świetny sposób na dopasowanie liczby źródeł światła w danym modelu lampy do swoich wymagań i miejsca, w którym ma zostać umieszczony konkretny produkt.