Lampy Ścienne: Kinkiety

Kinkiety

Kinkiety to bardzo funkcjonalne produkty, które pozwalają na zamontowanie w wielu miejscach. Sprawdzają się one doskonale na ścianach za kanapą, przy łóżku czy w podobnych lokalizacjach. Kluczem do stworzenia udanej aranżacji jest jednak dopasowanie odpowiedniego kinkietu do danego wnętrza. Zobacz, jakie produkty tego typu znajdziesz w naszym asortymencie.

Kinkiety w wielu wariantach

Kinkiety mogą przyjmować naprawdę różne formy. Ogromną popularnością cieszą się modele proste, bez zbędnych ozdobników, które składają się z jednego elementu. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów utrzymanych w podobnym stylu, ale nie tylko. Dysponujemy też klasycznymi kinkietami bazującymi na eleganckich zdobieniach. modelami z ozdobnymi kryształami ze szkła oraz takimi, których żarówki imitują świeczki.

Tak duży wybór kinkietów pozwala na dopasowanie odpowiedniego wariantu do wyposażenia danego wnętrza. Co ciekawe, niektóre modele zawierają miejsce na tylko jedną żarówkę, podczas gdy inne mogą pomieścić nawet trzy źródła światła. Interesującym rozwiązaniem są także listwy zawieszane bezpośrednio na ścianie czy kinkiety z możliwością regulacji kierunku, w którym pada światło.

Designerskie kinkiety do nowoczesnych wnętrz

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. kinkiety stworzone z myślą o nowoczesnych aranżacjach. Są to modele ażurowe, o bardzo ciekawych, a zarazem prostych kształtach. Takie produkty utrzymano w uniwersalnych barwach, takich jak biel, czerń czy srebro. Wiele z nich bazuje na geometrycznych formach, pozwalając na dopasowanie do form dominujących w konkretnym wnętrzu. Dysponujemy zarówno lampami idealnymi do industrialnych aranżacji, jak i takimi, które spiszą się dobrze w wyposażeniu pomieszczenia w skandynawskim stylu. W naszym sklepie znajdziesz też uniwersalne modele, które można wkomponować w niemal każde wnętrze.

Klasyka również jest w cenie

Proste formy i uniwersalne kolory w nowoczesnym stylu to nie wszystko. Dysponujemy też kinkietami imitującymi świeczniki czy składającymi się charakterystycznych kul umieszczonych na ozdobnym uchwycie. Są one dostępne zarówno w klasycznych wersjach kolorystycznych, jak i w wariancie złotym, który pasuje doskonale np. do klamek zastosowanych w przypadku mebli. W eleganckich, stylizowanych wnętrzach dobrze sprawdzą się kinkiety składające się ze szklanych kryształów o dowolnych kształtach. Są to bardzo ozdobne produkty, które wkomponują się dobrze w typowo pałacowe aranżacje.