Styl modernistyczny zawładnął sercami milionów osób urządzających domy. Zarówno profesjonalni styliści wnętrz, jak i amatorzy są zachwyceni nowoczesnymi rozwiązaniami klasycznych przedmiotów. Wychodząc na przeciw modzie i przede wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu do oferty dwóch, nowych kolekcji lamp. Neutralne kolory, metaliczne zdobienia oraz styl high-fashion. Oto co dla Państwa przygotowaliśmy!

Lampy Italux Harley

Motywem przewodnim kolekcji Italux Harley są klosze uformowane z połączenia trójkątów równobocznych. Lampy występują w kolorach: grafitowym z szampańsko złotym, białym i szampańsko złotym. Kolekcja Harley zawiera aż 6 dostępnych modeli lamp w kilku wersjach kolorystycznych oraz funkcjonalnych. Dwa modele pojedynczych lamp wiszących występują w wersji z bardziej owalnym i bardziej okrągłym kloszem. Modele zawierające trzy lampy wiszące również występują w dwóch wersjach: wiszących w jednej linii lampach oraz wiszących na okręgu. Każdy z czterech wersji lampy posiada możliwość regulacji wysokości. Ponadto w ofercie znajduje się model klosza mocowanego na suficie oraz kinkiet. 

Lampy Italux Palermo

Kolekcja lamp Palermo składa się z modeli występujących w dwóch kolorach: białym oraz złotym. Klosze stworzone zostały z połączenia trójkątów rozwartokątnych. Lampy Italux Palermo występują w wersji pojedynczych oraz potrójnych. Lampy pojedyncze stworzone zostały w dwóch rozmiarach, aby Kliencie mogli dokonać wyboru wedle własnych preferencji. Ostatnim modelem lamp Palermo jest lampa wisząca potrójna, której klosze zostały rozwieszone na podstawie o kształcie koła. Wszystkie rodzaje lamp Italux Palermo posiadają możliwość regulacji wysokości.

 

Produkty powiązane