Jakie nowości czekają na Klientów?

W końcu pojawiły się u nas długo wyczekiwane serie lamp sufitowych. Wychodząc naprzeciw coraz bardziej rosnącym oczekiwaniom Klientów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kolekcji, skierowanych do osób ceniących sobie prostotę i nowoczesną formę wystroju. 

Czym charakteryzują się nowe kolekcje lamp?

Pierwszą z nowości jest seria lamp Italux Boniva, która doskonale sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Jej nowoczesny wygląd i możliwość skierowania opraw w dowolną stronę, sprawia, że idealnym miejscem na jej zamontowanie jest salon z aneksem kuchennym. Lampa dostępna jest w wersji białej, oraz czarnej z opcją wyboru ilości opraw.

Grupa Italux Laconi, to z kolei odpowiedź na pytania Klientów, poszukujących lampy, która rozświetli wszystkie zakamarki dużego salonu. Regulowane oprawy pozwalają ustawić źródło światła w wybranej konfiguracji. 

Oświetlenie Italux Lumsi jest dobrym wyborem do sypialni urządzonych w stylu minimalistycznym. W zależności od indywidualnych preferencji, można wybrać wersję z kilkoma wariantami opraw, albo zostać przy pojedynczej, która subtelnie rozjaśni pomieszczenie.

Jedną z bardziej uniwersalnych lamp jest Italux Mola, która z powodzeniem sprawdzi się zarówno w wysokich, loftowych pomieszczeniach, jak i tych niższych, urządzonych modernistycznie.

Pokój dziecięcy rządzi się swoimi prawami, ale na pewno idealnym jego uzupełnieniem będzie seria Italux Nuora, która swoim wyglądem, poza nowoczesnością, wprowadza odrobinę ciepła.

Ostatnią z nowości jest skrojona pod nastolatków grupa Italux Senova. Ten rodzaj lampy to idealna propozycja zarówno na sufit, jak i na ścianę.

Wszystkie te serie doskonale odnajdą się w domach i mieszkaniach urządzonych w minimalistycznym stylu. To również świetna alternatywa dla dużych, zwisających żyrandoli i rozwiązanie, które nada odpowiedniego charakteru Państwa pomieszczeniom.

Produkty powiązane